Велика дорожня сумка (експедиційна сумка) ідеально підходить для вашого альпіністського або робочого спорядження в .. більше
останні одиниці на складі В наявності
Очікуване прибуття посилки: 22. 5. 2026 22. 5. 2026
| Бренди: | Singing Rock |
| колір: | чорний |
| Пояс: | Ні |
| Бічний вхід: | Ні |
| Вантажопідйомність: | 23 кг |
| Об'єм рюкзака: | 120л, 120 л |
| Фасадний вхід: | Ні |
| Світловідбиваючі елементи: | Ні |
| Розміри рюкзака (В х Д х Ш): | 85х42х38 см |
| Внутрішній органайзер: | Так |
| маса: | 2,65 кг |
| Матеріал рюкзака: | ПВХ |
| Особливості рюкзака: | Водонепроникний |
| Кількість камер: | 1 |
| Мінімальний об'єм рюкзака: | 120 л |
| Сезон: | SS25, SS24, FW24 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8595033334878 |
| Бренди: | Singing Rock |
| колір: | чорний |
| Пояс: | Ні |
| Бічний вхід: | Ні |
| Вантажопідйомність: | 23 кг |
| Об'єм рюкзака: | 120л, 120 л |
| Фасадний вхід: | Ні |
| Світловідбиваючі елементи: | Ні |
| Розміри рюкзака (В х Д х Ш): | 85х42х38 см |
| Внутрішній органайзер: | Так |
| маса: | 2,65 кг |
| Матеріал рюкзака: | ПВХ |
| Особливості рюкзака: | Водонепроникний |
| Кількість камер: | 1 |
| Мінімальний об'єм рюкзака: | 120 л |
| Сезон: | SS25, SS24, FW24 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8595033334878 |