Насолоджуйтеся смачною пряною пастою Аррабіата. Ця популярна паста в гострому томатно-часниковому соусі, придатна для вегетаріанців, є корисною гарячою стравою для будь-якого кемпінгу nebo пригоди в горах. Макарони (пшеничні) (50%) / помідори (25%) / томатне пюре / ріпакова олія, часниковий фарш, базилік, перець чилі, сіль. Підготовка: 1. Відірвіть край пакета. .. більше
останні одиниці на складі В наявності
Очікуване прибуття посилки: 25. 5. 2026 25. 5. 2026
| Бренди: | Summit To Eat |
| Вага після приготування: | 770 г |
| Кількість порцій: | 2 |
| Енергетична цінність: | 1000 ккал |
| З них жирні кислоти: | 2,3 г |
| З них цукру: | 39 г |
| Натрій: | 5.4 g |
| Жири: | 32 g |
| вуглеводи: | 160 г |
| Білок: | 32 g |
| маса: | 260 |
| Довговічність: | 7 років |
| Волокно: | 33г |
| Сезон: | SS25, SS23 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 5060138530034 |
| Бренди: | Summit To Eat |
| Вага після приготування: | 770 г |
| Кількість порцій: | 2 |
| Енергетична цінність: | 1000 ккал |
| З них жирні кислоти: | 2,3 г |
| З них цукру: | 39 г |
| Натрій: | 5.4 g |
| Жири: | 32 g |
| вуглеводи: | 160 г |
| Білок: | 32 g |
| маса: | 260 |
| Довговічність: | 7 років |
| Волокно: | 33г |
| Сезон: | SS25, SS23 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 5060138530034 |