Може використовуватися як постійний елемент кріплення при затягуванні гайковим ключем Доступний у трьох версіях: - .. більше
останні одиниці на складі В наявності
Очікуване прибуття посилки: 28. 5. 2026 28. 5. 2026
| Бренди: | Petzl |
| Матеріал карабіна: | сталь |
| Яскравість фіксатора: | 10 мм |
| Міцність по поперечній осі: | 10 кН |
| Стандартний: | EN 362 |
| Міцність по поздовжній осі: | 25 кН |
| маса: | 85 g |
| Розподіл: | CZ |
| колір: | срібло |
| Сезон: | SS25, SS23 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 3342540074491 |
| Бренди: | Petzl |
| Матеріал карабіна: | сталь |
| Яскравість фіксатора: | 10 мм |
| Міцність по поперечній осі: | 10 кН |
| Стандартний: | EN 362 |
| Міцність по поздовжній осі: | 25 кН |
| маса: | 85 g |
| Розподіл: | CZ |
| колір: | срібло |
| Сезон: | SS25, SS23 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 3342540074491 |