Рюкзак для дітей віком 2-3 роки. Крім того, в ньому ховається маленький приємний мамонт. Інші переваги: Основне .. більше
| Бренди: | |
| Стать: | дитячий |
| Кількість камер: | 1 |
| Розподіл: | CZ |
| Фасадний вхід: | Ні |
| Світловідбиваючі елементи: | Так |
| Бічний вхід: | Ні |
| колір: | червоний |
| Пояс: | Ні |
| Внутрішній органайзер: | Ні |
| Мінімальний об'єм рюкзака: | 4 л |
| Об'єм рюкзака: | 4 л |
| Матеріал рюкзака: | 300D Polyester Ball Shadow |
| маса: | 0,24 кг |
| Розміри рюкзака (В х Д х Ш): | 28 x 22 x 15 см |
| Сезон: | FW22, FW2425 |
| Бренди: | |
| Стать: | дитячий |
| Кількість камер: | 1 |
| Розподіл: | CZ |
| Фасадний вхід: | Ні |
| Світловідбиваючі елементи: | Так |
| Бічний вхід: | Ні |
| колір: | червоний |
| Пояс: | Ні |
| Внутрішній органайзер: | Ні |
| Мінімальний об'єм рюкзака: | 4 л |
| Об'єм рюкзака: | 4 л |
| Матеріал рюкзака: | 300D Polyester Ball Shadow |
| маса: | 0,24 кг |
| Розміри рюкзака (В х Д х Ш): | 28 x 22 x 15 см |
| Сезон: | FW22, FW2425 |