Додайте спальний мішок Proud до своєї експедиції та насолоджуйтеся комфортом навіть у негоду та за низьких температур. Ми оснастили наповнювач, а також зовнішню та внутрішню частину цієї моделі комбінацією високоя .. більше
| Бренди: | |
| колір: | зелений |
| Менший комфорт у нижній білизні: | -12 °C |
| Рекомендований зріст тіла: | 195 см |
| Екстремальний комфорт (в нижній білизні): | -30°C |
| Максимальний комфорт від (в нижній білизні): | -4 °C |
| Конструкція спального мішка: | тришаровий |
| Розміри: | 85 х 220 см |
| Розміри упакованої сумки: | 44 х 28 см |
| Сезонне визначення: | Зима |
| З'єднання двох спальних мішків: | Так |
| Тип наповнення: | холлофайбер |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| Зовнішній матеріал: | 100% поліамід (нейлон) |
| Внутрішній матеріал: | 100% поліамід (нейлон) |
| маса: | 2,25 кг |
| Сезон: | SS24, FW24, SS25 |
| Бренди: | |
| колір: | зелений |
| Менший комфорт у нижній білизні: | -12 °C |
| Рекомендований зріст тіла: | 195 см |
| Екстремальний комфорт (в нижній білизні): | -30°C |
| Максимальний комфорт від (в нижній білизні): | -4 °C |
| Конструкція спального мішка: | тришаровий |
| Розміри: | 85 х 220 см |
| Розміри упакованої сумки: | 44 х 28 см |
| Сезонне визначення: | Зима |
| З'єднання двох спальних мішків: | Так |
| Тип наповнення: | холлофайбер |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| Зовнішній матеріал: | 100% поліамід (нейлон) |
| Внутрішній матеріал: | 100% поліамід (нейлон) |
| маса: | 2,25 кг |
| Сезон: | SS24, FW24, SS25 |