Міцний самонадувний килимок Fruty підійде для всіх видів активного відпочинку. Легкий матеріал і легке пакування роблять його ідеальним партнером для всіх авантюристів, які цінують якісний сон на будь-якій місцевості під час своїх експедицій. Властивості:Самонадувний килимок з невеликою вагою.Зручне пакування та невеликі розміри.Виготовлений з якісного .. більше
останні одиниці на складі В наявності
Очікуване прибуття посилки: 29. 5. 2026 29. 5. 2026
Міцний самонадувний килимок Fruty підійде для всіх видів активного відпочинку. Легкий матеріал і легке пакування роблять його ідеальним партнером для всіх авантюристів, які цінують якісний сон на будь-якій місцевості під час своїх експедицій.
Властивості:
| Бренди: | Husky |
| колір: | Помаранчевий |
| Розміри: | 183 х 51 х 4 см |
| Розміри упакованого килимка: | 26 х 16 см |
| Термічний коефіцієнт: | 3,6 р |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| маса: | 840 г |
| Ширина: | 51 см |
| Товщина: | 4 см |
| Сезон: | SS26, SS25 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8592287179255 |
| Бренди: | Husky |
| колір: | Помаранчевий |
| Розміри: | 183 х 51 х 4 см |
| Розміри упакованого килимка: | 26 х 16 см |
| Термічний коефіцієнт: | 3,6 р |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| маса: | 840 г |
| Ширина: | 51 см |
| Товщина: | 4 см |
| Сезон: | SS26, SS25 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8592287179255 |