Надувний килимок Flippy підходить для велоспорту, трекінгу та інших видів активного відпочинку, де потрібно економити кожен грам. Повітряні камери забезпечать вам комфорт під час сну та теплоізоляцію. Таким чином, він максимально пі .. більше
останні одиниці на складі В наявності
Очікуване прибуття посилки: 25. 5. 2026 25. 5. 2026
Надувний килимок Flippy підходить для велоспорту, трекінгу та інших видів активного відпочинку, де потрібно економити кожен грам. Повітряні камери забезпечать вам комфорт під час сну та теплоізоляцію. Таким чином, він максимально підвищує якість відпочинку в будь-якому місці та в будь-який час.
Властивості:
| Бренди: | Husky |
| колір: | блакитний |
| Розміри: | 190 x 65 x 8,5 cm |
| Розміри упакованого килимка: | 34 × 11 см |
| Термічний коефіцієнт: | 6 Р |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| маса: | 790 г |
| Ширина: | 65 см |
| Товщина: | 8,5 см |
| Сезон: | SS26 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8592287179293 |
| Бренди: | Husky |
| колір: | блакитний |
| Розміри: | 190 x 65 x 8,5 cm |
| Розміри упакованого килимка: | 34 × 11 см |
| Термічний коефіцієнт: | 6 Р |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| маса: | 790 г |
| Ширина: | 65 см |
| Товщина: | 8,5 см |
| Сезон: | SS26 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8592287179293 |