Ця ширма сумісна з навісом Broof XL.Забезпечить чудовий захист від погодних умов.Просте кріплення за допомогою гачків до конструкції.Блискавка в середній частиніМає 2 вікна з шторкою, що згортається .. більше
останні одиниці на складі В наявності
Очікуване прибуття посилки: 26. 5. 2026 26. 5. 2026
Ця ширма сумісна з навісом Broof XL.
| Бренди: | Husky |
| колір: | зелений |
| Гідроізоляція намету: | 3000 мм/см2 |
| Розміри намету (Ш × Д × В): | 415 x 185 cm |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| маса: | 0,815 кг |
| Сезон: | SS26 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8592287015416 |
| Бренди: | Husky |
| колір: | зелений |
| Гідроізоляція намету: | 3000 мм/см2 |
| Розміри намету (Ш × Д × В): | 415 x 185 cm |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| маса: | 0,815 кг |
| Сезон: | SS26 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8592287015416 |