Спальний мішок Fuego підходить для різних видів активного відпочинку. Його найбільшою перевагою, безсумнівно, є малий розмір, і в рюкзаку з вагою 920 г ви його навіть не відчуєте. Fuego оснащений утеплюючим коміром, зовнішньою та внутрішньою кишенею, двосторонньою блискавкою із замком та іншими необхідними елементам .. більше
останні одиниці на складі В наявності
Очікуване прибуття посилки: 22. 5. 2026 22. 5. 2026
Спальний мішок Fuego підходить для різних видів активного відпочинку. Його найбільшою перевагою, безсумнівно, є малий розмір, і в рюкзаку з вагою 920 г ви його навіть не відчуєте. Fuego оснащений утеплюючим коміром, зовнішньою та внутрішньою кишенею, двосторонньою блискавкою із замком та іншими необхідними елементами.
Властивості:
КОМФОРТНА ТЕМПЕРАТУРА – це показник, який є ключовим при виборі спального мішка. Згідно з чинною нормою, за цієї температури за нормальних умов стандартна жінка (25 років, 60 кг, 160 см) у розслабленій позі у спальному мішку комфортно виспиться і не відчуватиме холоду.
ТЕМПЕРАТУРА ЛІМІТУ – це показник, який згідно з чинною нормою попереджає про нижню температурну межу, за якої за нормальних умов стандартний чоловік (25 років, 70 кг, 173 см) у згорнутій позі тіла у спальному мішку ще не відчуває холоду.
ЕКСТРЕМАЛЬНА ТЕМПЕРАТУРА – це згідно з чинною нормою показник, який говорить: увага. Тут про комфортний сон не може бути й мови, за цією температурою спальний мішок точно не обирайте. При перевищенні цієї температури в кращому випадку стандартній жінці (25 років, 60 кг, 160 см) загрожує переохолодження, в гіршому – серйозне пошкодження здоров'я.
| Бренди: | Husky |
| колір: | блакитний |
| Менший комфорт у нижній білизні: | 7 °C |
| Рекомендований зріст тіла: | 185 см |
| Екстремальний комфорт (в нижній білизні): | -5 °C |
| Максимальний комфорт від (в нижній білизні): | 11 °C |
| Конструкція спального мішка: | під камеру |
| Розміри: | 85 х 210 см |
| Розміри упакованої сумки: | 29 x 15 cm |
| Сезонне визначення: | Літо |
| Тип наповнення: | холлофайбер |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| Зовнішній матеріал: | 100% Nylon Ripstop |
| Внутрішній матеріал: | 100% поліамід (нейлон) |
| маса: | 0,92 кг |
| Сезон: | SS26 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8592287193169 |
| Бренди: | Husky |
| колір: | блакитний |
| Менший комфорт у нижній білизні: | 7 °C |
| Рекомендований зріст тіла: | 185 см |
| Екстремальний комфорт (в нижній білизні): | -5 °C |
| Максимальний комфорт від (в нижній білизні): | 11 °C |
| Конструкція спального мішка: | під камеру |
| Розміри: | 85 х 210 см |
| Розміри упакованої сумки: | 29 x 15 cm |
| Сезонне визначення: | Літо |
| Тип наповнення: | холлофайбер |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| Зовнішній матеріал: | 100% Nylon Ripstop |
| Внутрішній матеріал: | 100% поліамід (нейлон) |
| маса: | 0,92 кг |
| Сезон: | SS26 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8592287193169 |