Намет Bizam 2 Plus серії для активного відпочинку - це ідеальний притулок для кемпінгу, вихідних на природі, велотуризму чи легкого туризму. Ви, безумовно, оціните його невелику вагу, компактність та миттєву готовність до використання, що робить .. більше
останні одиниці на складі В наявності
Очікуване прибуття посилки: 26. 5. 2026 26. 5. 2026
Намет Bizam 2 Plus серії для активного відпочинку - це ідеальний притулок для кемпінгу, вихідних на природі, велотуризму чи легкого туризму. Ви, безумовно, оціните його невелику вагу, компактність та миттєву готовність до використання, що робить його чудовим для випадкових подорожей. Двошаровий самонесучий намет з внутрішньою конструкцією забезпечить ночівлю для двох дорослих осіб.
Властивості намету Bizam 2 Plus:
ЗОВНІШНІЙ НАМЕТ: 185T Поліестер, Поліуретан (покриття 4 000 мм H2O)
185T Поліестер
Це дуже легкий матеріал, стійкий до розривів. Синтетичні поліефірні волокна підвищують захист продукту від складних погодних умов, вицвітання та значного намокання, оскільки вони дуже швидко сохнуть.
Поліуретан (покриття 4 000 мм H2O)
Поліуретанове просочення являє собою постійне водовідштовхувальне покриття, яке наноситься безпосередньо на матеріал у різних шарах. Ця спеціальна обробка тканини запобігає проникненню води. Параметр покриття визначає висоту водяного стовпа (вказану в мм H2O), іншими словами, здатність матеріалу витримувати тиск води.
ВНУТРІШНІЙ намет: Нейлон 190T, Сітчаста москітна сітка
Нейлон 190T
Дуже тонкі, легкі та дихаючі синтетичні волокна, які, однак, мають достатню міцність та еластичність. Тому вони дуже ефективно протистоять розривам чи іншим механічним пошкодженням.
Сітчаста москітна сітка
Ніжна, повітропроникна, але міцна тканина, з якої виготовлена внутрішня сітчаста москітна сітка, забезпечує кращу циркуляцію повітря в наметі. Це забезпечує якісну вентиляцію.
НЕРАХУНКОВІ ПРУТИ: Durawrap
Durawrap
Durawrap - це вдосконалена версія ламінату, яка утворюється нанесенням поліефірної плівки на сердечник ламінованої палиці. Цей вдосконалений матеріал є не тільки більш довговічним, але й міцнішим і еластичнішим. Його великою перевагою також є те, що в разі поломки кінці опорних жердин не розшаровуються, і не утворюються гострі кінці, які могли б пошкодити намет.
ПІДЛОГА: 190T поліестер, покриття PU 7000 мм H2O
Це поліестерова тканина. Вона відрізняється міцністю, але водночас є легкою, що є великою перевагою для наметів.
| Бренди: | Husky |
| колір: | Коричневий |
| Мінімальна/загальна вага: | 3,1 / 3,5 kg |
| Конструкція намету: | двостінний самонесучий намет із зовнішньою конструкцією |
| Матеріал опорних стрижнів: | Durawrap |
| Матеріал підлоги: | Поліестер |
| Зовнішній матеріал намету: | 185T Поліестер, поліуретан (покриття 4000 мм H2O) |
| Внутрішній матеріал намету: | Нейлон 190T, москітна сітка |
| Гідроізоляція підлоги: | 7000 мм/см2 |
| Гідроізоляція намету: | 4000 мм/см2 |
| Стрижні підшипники: | прутки дюралевої обгортки 8,5 мм |
| Кількість спалень: | 1 спальня |
| Кількість входів: | 2 входи |
| Розміри намету (Ш × Д × В): | 145 х 290 х 120 см |
| Розміри упакованого намету: | 45 х 13 см |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| Внутрішня / зовнішня конструкція: | внутрішній |
| маса: | 3,5 кг |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8592287190571 |
| Бренди: | Husky |
| колір: | Коричневий |
| Мінімальна/загальна вага: | 3,1 / 3,5 kg |
| Конструкція намету: | двостінний самонесучий намет із зовнішньою конструкцією |
| Матеріал опорних стрижнів: | Durawrap |
| Матеріал підлоги: | Поліестер |
| Зовнішній матеріал намету: | 185T Поліестер, поліуретан (покриття 4000 мм H2O) |
| Внутрішній матеріал намету: | Нейлон 190T, москітна сітка |
| Гідроізоляція підлоги: | 7000 мм/см2 |
| Гідроізоляція намету: | 4000 мм/см2 |
| Стрижні підшипники: | прутки дюралевої обгортки 8,5 мм |
| Кількість спалень: | 1 спальня |
| Кількість входів: | 2 входи |
| Розміри намету (Ш × Д × В): | 145 х 290 х 120 см |
| Розміри упакованого намету: | 45 х 13 см |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| Внутрішня / зовнішня конструкція: | внутрішній |
| маса: | 3,5 кг |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8592287190571 |