Шолом R2 VERGE створений для тих, хто сприймає велосипед як життєву позицію, хто любить швидкість на асфальті та свободу на легкому гравії. Компактна, аеродинамічна форма підкреслює твій стиль і дарує відчуття повної свободи. Під стильною поверхн .. більше
останні одиниці на складі В наявності
Очікуване прибуття посилки: 26. 5. 2026 26. 5. 2026
Шолом R2 VERGE створений для тих, хто сприймає велосипед як життєву позицію, хто любить швидкість на асфальті та свободу на легкому гравії. Компактна, аеродинамічна форма підкреслює твій стиль і дарує відчуття повної свободи. Під стильною поверхнею ховається надійний захист. Конструкція FULL-WRAP IN-MOLD забезпечує високу міцність при збереженні дуже низької ваги, тому шолом не обмежуватиме тебе навіть під час тривалих поїздок. Великі вентиляційні отвори збережуть твою голову в прохолоді навіть під час складних підйомів, а регульована у всіх напрямках система кріплення ERGO FIX подбає про те, щоб шолом сидів стабільно і зручно в будь-якій ситуації.
| Бренди: | R2 |
| колір: | Коричневий |
| Максимальна окружність голови: | 61 см |
| Мінімальна окружність голови: | 59 см |
| Вентиляція (кількість отворів): | 21 |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| маса: | 240 г |
| Сезон: | SS26 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8595627178758 |
| Бренди: | R2 |
| колір: | Коричневий |
| Максимальна окружність голови: | 61 см |
| Мінімальна окружність голови: | 59 см |
| Вентиляція (кількість отворів): | 21 |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| маса: | 240 г |
| Сезон: | SS26 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8595627178758 |