Якщо ви часто повертаєтеся з поїздки в сутінках або щодня їздите на велосипеді містом, цей шолом прикриє вам спину, і це буквально. Завдяки унікальному інтегрованому світлодіодному освітленню спереду та ззаду шолома ви можете бути впевне .. більше
останні одиниці на складі В наявності
Очікуване прибуття посилки: 26. 5. 2026 26. 5. 2026
Якщо ви часто повертаєтеся з поїздки в сутінках або щодня їздите на велосипеді містом, цей шолом прикриє вам спину, і це буквально. Завдяки унікальному інтегрованому світлодіодному освітленню спереду та ззаду шолома ви можете бути впевнені, що вас помітять. Задній ліхтар також пропонує кілька режимів, включаючи яскраве попереджувальне блимання, яке гарантує, що інші водії не пропустять вас навіть у щільному трафіку або за поганої видимості. Ми вивели безпеку на новий рівень завдяки глибшій конструкції та подовженій задній частині. Це поєднання забезпечує підвищений захист скронь і потилиці, що є абсолютно важливим для сучасних шоломів.
| Бренди: | R2 |
| колір: | білий |
| Особливості шолома: | світло, Кепка з клапаном |
| Максимальна окружність голови: | 61 см |
| Мінімальна окружність голови: | 58 см |
| Вентиляція (кількість отворів): | 15 |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| маса: | 350 г |
| Сезон: | SS26 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8595627178482 |
| Бренди: | R2 |
| колір: | білий |
| Особливості шолома: | світло, Кепка з клапаном |
| Максимальна окружність голови: | 61 см |
| Мінімальна окружність голови: | 58 см |
| Вентиляція (кількість отворів): | 15 |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| маса: | 350 г |
| Сезон: | SS26 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8595627178482 |