R2 TERRAFORM створений з акцентом на грані та гострий дизайн для тих, хто не ухиляється від коріння, каменів чи крутих ділянок. Це технічне спорядження, яке не знає меж. Це не шолом для кави, це шолом для трейлів з усім .. більше
останні одиниці на складі В наявності
Очікуване прибуття посилки: 22. 5. 2026 22. 5. 2026
R2 TERRAFORM створений з акцентом на грані та гострий дизайн для тих, хто не ухиляється від коріння, каменів чи крутих ділянок. Це технічне спорядження, яке не знає меж. Це не шолом для кави, це шолом для трейлів з усім, що тобі потрібно. Безкомпромісний захист і технічна перевага. Його глибокий профіль і подовжений потилицю захистять твою голову там, де інші закінчують. Козирок? Жодного жорсткого клацання. Ви маєте плавно регульовану систему, тому ви можете розмістити її саме там, де вона вам потрібна в даний момент. Конструкція IN-MOLD легка, але тримається як скеля. TERRAFORM не дотримується правил. Він просто пише їх сам.
| Бренди: | R2 |
| колір: | чорний |
| Особливості шолома: | Кепка з клапаном |
| Максимальна окружність голови: | 58 см, 61 см |
| Мінімальна окружність голови: | 56 см, 58 см |
| Вентиляція (кількість отворів): | 12 |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| маса: | 320 г |
| Сезон: | SS26 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8595627192433 |
| Бренди: | R2 |
| колір: | чорний |
| Особливості шолома: | Кепка з клапаном |
| Максимальна окружність голови: | 58 см, 61 см |
| Мінімальна окружність голови: | 56 см, 58 см |
| Вентиляція (кількість отворів): | 12 |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| маса: | 320 г |
| Сезон: | SS26 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8595627192433 |