R2 VORTEKS розроблений як компактний пристрій для тих, хто розуміє, що в польових умовах важлива кожна деталь. Інтегрований козирок плавно зливається з корпусом в єдиний сучасний елемент, що .. більше
останні одиниці на складі В наявності
Очікуване прибуття посилки: 22. 5. 2026 22. 5. 2026
R2 VORTEKS розроблений як компактний пристрій для тих, хто розуміє, що в польових умовах важлива кожна деталь. Інтегрований козирок плавно зливається з корпусом в єдиний сучасний елемент, що створює чистий дизайн. Глибока конструкція, що захищає скроні, з подовженою потилицею забезпечить вам впевненість на кожному етапі, тоді як система кріплення 360° WRAP FIX рівномірно охопить шолом навколо всієї голови. Таким чином, VORTEKS надійно сидить на трейлі та стає природною частиною вашої їзди.
| Бренди: | R2 |
| колір: | чорний |
| Особливості шолома: | Кепка з клапаном |
| Максимальна окружність голови: | 59 см, 62 см |
| Мінімальна окружність голови: | 55 см, 58 см |
| Вентиляція (кількість отворів): | 12 |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| маса: | 340 г |
| Сезон: | SS26 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8595627192235 |
| Бренди: | R2 |
| колір: | чорний |
| Особливості шолома: | Кепка з клапаном |
| Максимальна окружність голови: | 59 см, 62 см |
| Мінімальна окружність голови: | 55 см, 58 см |
| Вентиляція (кількість отворів): | 12 |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| маса: | 340 г |
| Сезон: | SS26 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8595627192235 |