R2 VANTAGE є вершиною пропозиції для шосе, гравію або MTB. Увесь профіль шолома був розроблений відповідно до найвищих вимог до аеродинаміки та ефективності повітряного потоку навколо гонщика, особливо в агресивному передньому положенні, де опір повітря є вашим найбільшим ворогом. Спеціально збільшений передній край шолома домінує в дизайні. Цей елемент, що базується на найновіших тенденціях світового пелотону, спрямовує повітряний потік через шолом таким чином, щоб турбулентність за гонщиком була мін .. більше
останні одиниці на складі В наявності
Очікуване прибуття посилки: 26. 5. 2026 26. 5. 2026
R2 VANTAGE є вершиною пропозиції для шосе, гравію або MTB. Увесь профіль шолома був розроблений відповідно до найвищих вимог до аеродинаміки та ефективності повітряного потоку навколо гонщика, особливо в агресивному передньому положенні, де опір повітря є вашим найбільшим ворогом. Спеціально збільшений передній край шолома домінує в дизайні. Цей елемент, що базується на найновіших тенденціях світового пелотону, спрямовує повітряний потік через шолом таким чином, щоб турбулентність за гонщиком була мінімальною, тоді як щедро розроблені вентиляційні отвори забезпечують активну вентиляцію навіть при екстремальних навантаженнях. Абсолютну стабільність у темпі забезпечує система 360° WRAP FIX, яка рівномірно фіксує шолом по всьому обводу голови, доповнена регульованим у всіх напрямках кріпильним механізмом ERGO FIX. Завдяки рекордно низькій вазі та точному балансуванню ви зовсім не відчуваєте шолом VANTAGE і відчуваєте лише його внесок у вашу швидкість.
| Бренди: | R2 |
| колір: | Помаранчевий |
| Максимальна окружність голови: | 59 см, 61 см |
| Мінімальна окружність голови: | 55 см, 58 см |
| Вентиляція (кількість отворів): | 20 |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| маса: | 270 г |
| Сезон: | SS26 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8595627192365 |
| Бренди: | R2 |
| колір: | Помаранчевий |
| Максимальна окружність голови: | 59 см, 61 см |
| Мінімальна окружність голови: | 55 см, 58 см |
| Вентиляція (кількість отворів): | 20 |
| ОБ'ЄДНАНІ: | Ні |
| маса: | 270 г |
| Сезон: | SS26 |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8595627192365 |