Допоміжні засоби для скелелазіння - корисний інструмент для всіх вертикальних пригод, порятунку та самозахисту. фіксовані прості та універсальні у використанні Матеріал: поліамід .. більше
останні одиниці на складі В наявності
Очікуване прибуття посилки: 22. 5. 2026 22. 5. 2026
| Бренди: | Singing Rock |
| Сила: | 14.6 kN, 15 кН |
| Діаметр каноли: | 8 мм |
| маса: | 39.8 g/m, 45,2 г/м |
| Розподіл: | CZ |
| Сезон: | SS25, FW23 |
| Діаметр мотузки: | 8 мм |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8595033337633 |
| Бренди: | Singing Rock |
| Сила: | 14.6 kN, 15 кН |
| Діаметр каноли: | 8 мм |
| маса: | 39.8 g/m, 45,2 г/м |
| Розподіл: | CZ |
| Сезон: | SS25, FW23 |
| Діаметр мотузки: | 8 мм |
| Очікуване прибуття посилки: | В наявності |
| EAN: | 8595033337633 |