Загальні положення про захист даних - Угода про обробку персональних даних

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ ПРО ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ми дуже раді і дуже вдячні Вам за те, що Ви стали нашими клієнтами. Однак придбання товарів в Інтернеті є складнішим, ніж це може здатися на перший погляд, і воно полягає не лише в тому, щоб безпечно і швидко доставити товари на Вашу адресу. Зокрема, воно також стосується усіх необхідних документів та обробки даних за вимогою державних органів, до яких ми:

Český ráj outdoor s.r.o., що знаходиться за адресою: Hradišťská 1031, Kosmonosy, 293 06, реєстраційний номер: 03975479, електронна адреса: info@sportparadise.com.ua, (надалі – «Компанія» або «Ми»), ставимося дуже серйозно.

1. ЦІЛІ ОБРОБКИ ТА ЇЇ ЗАКОНОДАВЧІ ОСНОВИ

Ваші персональні дані будуть оброблятися виключно з наступними цілями: виконання Вашого замовлення, забезпечення доставки товарів, забезпечення виконання всіх прав, що виникають внаслідок неналежного функціонування або пов’язані з відшкодуванням у разі пошкодження товару.

Правовою базою для обробки персональних даних є умови договору, укладеного та узгодженого між нашою компанією та Вами, та всі необхідні законодавчі вимоги, права та обов'язки, що випливають із Закону про захист прав споживачів та Цивільного кодексу Чеської Республіки.

2. ОХОПЛЕНІ КАТЕГОРІЇ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

З метою успішного виконання Вашого замовлення, його доставки та виконання усіх інших прав та обов'язків, що пов’язані з умовами договору та витікають із них, ми оброблятимемо наступні дані: Ваше повне ім’я та/або назву Вашої компанії, номер телефону та електронну адресу; зі вказаної Вами адреси доставки ми обробляємо назву вулиці та номер будинку, місто та поштовий індекс, а з наданої розрахункової адреси ми обробляємо назву компанії, назву вулиці та номер будинку, місто та поштовий індекс, а також реєстраційний номер Вашої компанії та/або Ваш ІПН платника ПДВ.

3. ОДЕРЖУВАЧІ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ТА ПЕРЕДАЧА ТРЕТІМ КРАЇНАМ

Ваші персональні дані чи доступ до них не будуть надаватися третім особам без Вашої попередньої згоди, єдиним винятком є надання інформації державним органам відповідно до чинного законодавства (наприклад, поліції Чеської Республіки) та особам, що надають нам послуги для цілей, зазначених у пункті 1 цієї угоди.

Зокрема, Ваші персональні дані будуть отримуватися та оброблятися з метою автоматичного заповнення Вашої персональної інформації в процесі замовлення та з метою можливого надсилання повідомлень про наші товари та новини, інформативних за своєю суттю, компанією NextCRE s.r.o. (Ltd.), розташованою за адресою Poštovní street 244, Staré Město, поштовий індекс: 73961, Třinec, Czech Republic (Чеcька республіка); реєстраційний номер: 29396239, та, можливо, особами, які співпрацюють з цією компанією.

Ви будете отримувати інформацію про будь-які можливі пов’язані з цим зміни на надану Вами електронну адресу. Ми за жодних обставин не надаємо та не передаємо Ваші персональні дані третім країнам чи міжнародним організаціям, що не дотримуються норм захисту персональних даних відповідно до чинного законодавства.

4. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВАШІ ПРАВА, ПОВ’ЯЗАНІ З ПЕРСОНАЛЬНИМИ ДАНИМИ

Ви маєте багато прав, що стосуються обробки персональних даних. Ви можете зв’язатися з нами в будь-який час, поштою або електронною поштою, і вимагати підтвердження того, чи обробляються Ваші персональні дані, і якщо це дійсно відбувається, Вам буде наданий доступ до Ваших персональних даних, а також до інформації про них. Ви маєте право вимагати виправлення неточної інформації або доповнення неповних персональних даних.

Ви можете в будь-який час вимагати видалення своїх персональних даних за наявності підстав для цього, або Ви також можете попросити обмежити обробку Ваших персональних даних, також за наявності підстав. Ви маєте права на свої персональні дані та на передачу їх для обробки іншій особі.

Обробка Ваших персональних даних ясна та прозора. Однак Ви завжди маєте право звернутися до європейських органів захисту персональних даних у будь-якій країні ЄС. Уся необхідна інформація, а також контактні дані доступні на веб-сайті: https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection_en.

5. ДОДАТКОВА ОБРОБКА

Ваші персональні дані надаються нам лише Вами.

Ви маєте надавати нам персональну інформацію, обробка якої необхідна та вимагається законом. Ви також маєте надавати нам персональну інформацію, необхідну для виконання всіх прав та обов'язків відповідно до умов угоди.

Обробка персональних даних триватиме лише протягом необхідного часу. Таким чином обробка персональних даних, що вимагається законодавством, триватиме протягом періодів часу, передбачених законом. Обробка персональних даних, пов’язаних з умовами договору та з додатковими правами та обов'язками, триватиме лише протягом періодів часу, необхідних для будь-яких можливих судових спорів у майбутньому.

Після завершення періоду часу, протягом якого необхідна обробка Ваших персональних даних, Ваші персональні дані будуть видалені без зайвої затримки.

6. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

Ставлячи відповідну позначку, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних і підтверджуєте, що Ви прочитали та зрозуміли її умови. Не соромтеся звертатися до нас, якщо Вам знадобиться будь-яка додаткова інформація щодо обробки Вашої персональної інформації.

Český ráj outdoor s.r.o.

Інформаційний бюлетень

Дізнавайтеся першими про наші акції та нові продукти. Отримайте знижку 170 грн на першу покупку.