Вибрані фільтри
Фільтр за ціною
Більше ніяких фільтрів
колір

Базове спорядження кожного любителя боулдерингу - надійний боулдеринговий килимок. Використовується для захисту та амортизації падіння під час лазіння коротких маршрутів без мотузки, боулдерингу.Ц Продовжити

Базове спорядження кожного любителя боулдерингу - надійний боулдеринговий килимок. Використовується для захисту та амортизації падіння під час лазіння коротких маршрутів без мотузки, боулдерингу.Ці амортизуючі матраци містять піну або комбінацію піноматеріалів, щоб найбільш ефективно зменшити вплив падіння. Це допомагає усунути ймовірність травм і страх падіння. У цьому виді скелелазіння альпініст рухається на максимальній висоті 3 метри над землею, тому важливо приділяти увагу як безпеці, так і надійності спорядження.

У нашій пропозиції ви знайдете матраци-боулдери від чеського бренду Ocún, який представив свій перший матрац світу в 1998 році. Відтоді петля Ocún завоювала повагу альпіністів по всьому світу. Зверніть увагу на боулдерингові килимки, які мають багато технічних особливостей і функціональних деталей.

Придбайте килимок для боулдерінгу, на який ви можете покластися.

загалом 1 товари
-10% КЕМПІНГ i СКЕЛЕЛАЗІННЯ
Килимок для боулдерів MAMMUT Slam Pad Темно-помаранчевий, Mammut
Килимок для боулдерів MAMMUT Slam Pad Темно-помаранчевий
В наявності
15 618,09 ₴ 14 056,28 ₴

Чекаєте на щось нове? Ми Вам повідомимо!

Інформаційний бюлетень

Дізнавайтеся першими про наші акції та нові продукти. Отримайте знижку 170 грн на першу покупку.